Říjen 2014

Claudia Gray-Akademie Evernight

19. října 2014 v 13:56 | Adél |  Četla jsem
Bianca chce utéct z domova. Rodiče ji odvezli z městečka, kde žila celý dosavadní život, a zapsali ji na akademii Evernight, strašidelnou internátní školu, kam chodí studenti, kteří jsou až příliš dokonalí: krásní, bohatí a bezohlední. Bianca ví, že mezi ně nezapadne.
Potom pozná Lucase. Je jiný než ostatní, neuznává snobská školní pravidla a dokáže se svým bezohledným spolužákům postavit. Přestože Lucas Biancu varuje sám před sebou, vzniká mezi nimi pouto, kterému ani jeden z nich nedokáže vzdorovat. Bianka by dala v sázku vše, jen aby mohla být s Lucasem, ale temná tajemství jsou nevyhnutelně předurčena k tomu, aby je od sebe odtrhla… a otřásla vším, v co Bianca až dosud věřila.

Anotace:
Raquel se ke mně naklonila a zašeptala: "Nemáš někdy pocit, že na téhle škole je nějaké …zlo?" Hlas se jí zachvěl. "Věříš ve skutečné zlo?"
Na tohle se mě nikdy nikdo nezeptal, ale přesto jsem znala odpověď. "Ano. Věřím."


Rendruju a nahrávám

19. října 2014 v 13:24 | Adél
Už se rendruje videorecenze na knihu Akademie Evernight!! :) Prosím, omluvte mou "energičnost" před kamerou to ještě moc neumím, ale doufám, že se to cvikem naučím :) ještě 40 minut!! :)

Info :*

19. října 2014 v 11:48 | Adél
Dneska přijede Bára (druhá adminka) a možná natočíme i nějaké to hodnocení...no doufejme :)

mám vás ráda :)

trochu jinak :)

18. října 2014 v 22:09 | Adél |  Co nového??
Čauko lidi :)
Dneska tady mám CO NOVÉHO, ale trochu jinak. Rozhodla jsem se, že do této rubriky budu přidávat i články o tom, jaké knížky mám nové :) Takže..... dneska jsem dostala od mé tety knihu, kterou napsala má oblíbená autorka-Lauren Kateová. Už se těším, až si ji přečtu, ale to počká, protože mám teď pujčeno 10 knížek z knihovny :) Na všechny očekávejte recenzi (Šíleně divocí andílci-Thomas Brezina, dva díly ze série MŮJ PŘÍBĚH :) , Počertěná 2, Ztraceni) Potom jsem si koupila ještě 1. díl knižní řady SPIKNUTÍ 365-LEDEN :) doma mám už i červenec, ale nijak to ty předchodí díly nepotřebuje, protože se to tam vždy vysvětluje :)


Tak co vy máte také nějakou zajímavou knihu, kterou by jste mi chtěli doporučit??

Tak zatím :) :*

slza :)

Kdo jsme??

17. října 2014 v 22:03 | Adél
Ahoj! Mé jméno je Adél a založila jsem tento blog, který bude věnovaný knihám, zejména recenzím.

Jak to tady bude chodit?
Jelikož stále chodím do školy musím mít i jené povinnosti než jen blog, a proto se budu snažit vydat alespoň jeden článek za týden. Časem se třeba zlepším a budu příspěvky přidávat pravidelně. :)

Bude něco speciálního?
Ano, bude. Budou rubriky se jmény: Četla jsem(hodnocení knihy), Co nového (knižní noviky, které vyjdou) a Budu číst( mé očekávání od jednotlivých knih).

Budeš to tady dělat sama?
Nevím, pravděpodobně do toho zatáhnu mou kamrádku, ale to se ještě neví :)

Doufám, že se časem zlepším, a že vás bude můj blog bavit. :)

Čauko